Kullanıcı Paneli

Müşteri Hizmetleri

Gizlilik Politikası


1.  homekolik, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla üyelik aşamasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta adresiniz vb.) talep etmektedir. homekolik bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmaları için sadece homekolik  bünyesinde kullanılmaktadır.

2.  homekolik , üyelik formlarında sizlerden talep ettiği kişisel bilgileri, söz konusu üyelerin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

3.    homekolik, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, müşterilerimize daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla iş ortaklarımız ile paylaşılabilmektedir.

4.    Kişisel bilgileriniz, ancak resmi makamlarca usulüne uygun şekilde talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunan durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

5.    Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

6.    Ödeme için istenen kredi kartı bilgileriniz, sitemizden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde sitemizin veya sitemizin işbirliği içinde olduğu şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak siz müşterilerimiz ve banka arasında gerçekleştirilmektedir.

7.    Siz müşterilerimizin, sitemize üyelik, ürün satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdiğiniz bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgileriniz, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenememektedir.

8.    Sitemizin diğer web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelerin gizlilik-güvenlik politikaları ve kullanım şartları geçerlidir; sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan sitemiz sorumlu değildir.

9.    homekolik, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.homekolik.com sitesinde yayınlamak şartıyla, tek taraflı olarak değiştirebilir. homekolik değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri,www.homekolik.com sitesinde Gizlilik bölümünde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

10.    Eğer tüm bu açıklamalarla ya da sitemizin işleyişi ile ilgili sizi kaygılandıran veya şüphe duymanıza neden olan bir konu varsa, bize sitemizdeki iletişim bölümünden ulaşarak, cevaplanmasını istediğiniz tüm sorularınızı iletebilirsiniz.
 

  •  Şirinevler mah. saray cad. no:8/A  İstanbul/Bahçelievler
  • 0212 - 812 69 29 
    Haftaiçi 09 -19 saatleri arası
  • info@homekolik.com
    Tüm öneri ve şikayetleriniz için
  • BİZİ TAKİP EDİN!

ÖDEME YÖNTEMLERİ

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.